هدف تیم ما،بهبود زندگی شما

زمینه تخصصی فعالیت شرکت، معماری داخلی و طراحی دکوراسیون می باشد. تاکید شرکت بر اهمیت تحقیق، وفاداری به طرح مفهومی و استفاده از دانش استانداردهای بین المللی می باشد. با ارزش ترین منبع شرکت نیروی انسانی فعال، خلاق و مسئولیت پذیر می باشد.

خدمات ما

طراحی معماری

طراحی معماری طراحی معماری یکی از مهم ترین مراحل یک پروژه معماری است. برای انجام یک پروژه معماری مراحلی را باید به ترتیب طی کرد قبل از آغاز مراحل طراحی معماری باید مرحله پیش رو را به بهترین نحو و روش و بدون هیچ نقصی پشت سر گذاشت .

طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح داخلی ساختمان چون کف، سقف و دیوارها، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند.

اجرای نورپردازی

اجرای نورپردازی یکی از زیرشاخه های مبحث طراحی معماری است و در آن به کارگیری نور باعث رویت و مشاهده عناصر معماری می گردد. طراحی و اجرای نورپردازی در طراحی معماری نقطه عطفی است جهت جلوه بصری ساختمان. در بحث نورپردازی ما با دونوع نور طبیعی و نور مصنوعی مواجهیم و از منظر فضا با دونوع نورپردازی داخلی و نورپردازی خارجی مواجهیم.

طراحی محوطه

طراحی محوطه طراحی محوطه به این دلیل حائز اهمیت است که محوطه ساختمان اولین فضایی است که می تواند مورد توجه قرار بگیرد بنابراین بهتر است در طراحی محوطه باغ و ساختمان های مختلف حساسیت لازم را به خرج دهید. طراحی فضای سبز، در واقع چیدن المان های مختلف در جایگاه مناسب می باشد.